Altekma 1997 yılında Yüzey hazırlama ve yüzey kaplama yöntemleriyle ilgili hizmet vermek için İzmir Torbalı’da kurulmuştur. Sektöründe öncü bir firma olan Altekma ”Yerel Ortak” sloganı ile başlatmış olduğu ilk yatırımı 2003 yılında İstanbul Tuzla’da, Marmara Bölge Müdürlüğünü daha sonrasında 2006 yılında Ankara Ostim’de İç Anadolu Bölge Müdürlüğünü ve 2008 yılında İzmir merkezde Ege Bölge Müdürlüğünü hizmetinize açmıştır. ”Yerel Ortak” sloganı ile bölge müdürlüklerinin yanı sıra bayilik ağı oluşturarak hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmeti sunarak Türkiye’nin sektöründeki en güçlü bayilik ağı oluşturmuştur.

Altekma üretim ve hizmet sunmaya başladığı andan itibaren uluslararası kalite standartlarını korumayı ve ihtiyaç doğrultusunda üretim yapmayı hedeflemiştir. Sektör liderliğini 20 yılı aşkın bir süreyle elinde tutan Altekma önce müşteri memnuniyeti diyerek kaliteli ürün ve satış sonrası hizmet anlayışı ile rakiplerinden ayrılmaktadır. Kurulduğu günden bu yana AR-GE çalışmalarına önem veren Altekma Makine portföyünü genişleterek Kumlama kazanları, Tekstüre makineleri, Su jetleri ve Yol çizgi kamyonları üretimi yapmak amacıyla İzmir Torbalı'da üretim binasını hizmete açmıştır.

Başta sadece Türkiye’ye hizmet veren firmamız günümüzde Avrupa ülkeleri, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Türkî Cumhuriyetlere ihracata başlamış satış portföyüne yeni lokasyonlar katarak büyümeye ve güçlenmeye devam etmekte. Türk Malını Dünya ya kullandırmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Boytekma Anonim Şirketi, 1997 yılında sektöründe uzman bir kadroyla faaliyetlerine başlamıştır. “Çizgimiz doğruluk, ilkemiz kalitedir” vizyonu ile yoluna devam etmektedir.

KGM standartlarına uygun yatay ve düşey işaretlemelerini yapmaktadır. KGM ve Belediyelerin projelerini hayata geçirerek vermiş olduğu trafik mühendisliği hizmetlerinin yanı sıra alışveriş merkezlerinin otoparkları, havaalanları, yarış pistleri ve fabrikalar gibi projelerin yatay ve düşey işaretleme işlerini başarıyla yapmaktadır. Ar-Ge çalışmalarına önem veren firmamız yol çizgi kamyonu ve makineleri parkurunu geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.

Boytekma çalışma prensibi olarak uygulama alanlarında olumlu sonuçlar alınabilmesi için, asfalt sıcaklığına, yol yüzeyi temizliğine, bağıl nem ortam sıcaklığına ve yol yüzeyindeki boyanın etkilenebileceği çözücülere dikkat ederek, uygulama kalitesini artırmak için titizlikle çalışmaktadır.

Boytekma kullandığı ekipmanları tedarik ettiği , grup şirketlerinden Altekma Anonim Şirketinin 20 yılı aşkın tecrübe ve birikimiyle deneyimli kadrosu, günümüz teknolojisi ile geliştirdiği yol çizgi kamyonları ve yol çizgi makinelerini üretmektedir. Boytekma, kullandığı boyaları tedarik ettiği, grup şirketlerinden Signatekma Anonim Şirketi ise yol çizgi boya üretiminde Türkiye’de 16 çeşit yol çizgi boyası üreten ilk ve tek firma olma özelliğine sahiptir.

Boytekma, başarılı uygulamaların yanı sıra sektörün her ihtiyacını karşılayabilen güvenilir, hızlı ve kaliteli hizmetleriyle sektörün öncü firmalarının arasında yerini korumaktadır.

Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede yol çizgi boya üretimi sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Üretimde başarı, sürekliliğin teminatı ile Türkiye ve çevre ülkelerde yol çizgi boya üretimi konusunda tesisi ve formülleriyle sektöründe lider konumdadır.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Yol Çizgi Boyaları ve trafik işaretlemelerinin üretim ve uygulamasını yapmakta olan grup firmalarımız, Dünya standartların da çevreye uyumlu, sürekli gelişen hızlı teknolojisi, yapıcı ve güvenilir ilkesi ile kalite standartlarının üstünde bir hizmet sunmaktadır.

Signatekma A.Ş. Gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Boyamak Anonim Şirketi, KGM standartlarına uygun yatay ve düşey işaretleme yapmak amacıyla kurulmuş, kendi sektöründe uzman bir kadroyla faaliyetlerine 2009 yılında başlamıştır. Bilimin ve teknolojinin yılmaz takipçisi olan firmamız, her geçen yıl yol çizgi kamyonu ve makineleri parkurunu geliştirmiştir. Boytekma, yatay ve düşey trafik işaretlerinin, trafik güvenliğindeki öneminin bilincinde olmakla beraber “çizgimiz doğruluk, ilkemiz kalitedir” vizyonunu benimsemiştir. KGM ve Belediyelerin projelerini hayata geçirerek vermiş olduğu trafik mühendisliği hizmetlerinin yanı sıra alışveriş merkezlerinin otoparkları, havaalanları, yarış pistleri ve fabrikalar gibi projelerin yatay ve düşey işaretleme işlerini başarıyla yapmaktadır. Uygulama konusunda olumlu sonuçlar alınabilmesi için, asfalt sıcaklığı, yol yüzeyi temizliği, bağıl nem ortam sıcaklığı ve yol yüzeyindeki boyanın etkilenebileceği çözücüler de dikkate alınarak, uygulama kalitesini artırmak için titizlikle çalışılmaktadır.

Boytekma, grup şirketlerinden Altekma Anonim Şirketinin 18 yılı aşkın tecrübe ve birikimiyle yoğrulmuş geniş kadrosu sayesinde kullandığı yol çizgi kamyonlarını ve yol çizgi makinelerini imal edebilmektedir. Boytekma, kullandığı boyaları tedarik ettiği grup şirketlerinden Signatekma Anonim Şirketi ise yol çizgi boya üretiminde Türkiye’de 16 çeşit yol çizgi boyası üreten ilk ve tek firma olma özelliğine sahiptir. Boytekma, başarılı uygulamaların yanı sıra sektörün her ihtiyacını karşılayabilme kapasitesi sayesinde güvenilir ve eksiksiz hizmet vermektedir.